Price: ₹2,110
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Hairline Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Curl | Curly Wave |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 100 g |
| Crown | 54.61 cm |
| Length | 10.16 cm |
| SKU | sb2201216182087568 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 2135037 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.